KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539182
nr 1553 9182
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
Oljemålning, Komposition, Signerad, oramad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 55x81 cm
Fred Andersson, svensk målare född 1921, död 1990.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 juli 2023
kl 19:31:50
700 kr
Fred Andersson
nr 1553 9182
Fred Andersson
(1921-1990), Sverige
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 800 kr |
måndag 31 juli 2023 |